Fórum k piesni
Regiment - Život ma naučil


Nasledujúca stránka  Posledná stránka

13.05.2010
Vlado - GosAmKa ...
22:22
3k> to je pravda, ale niektori diskutujuci si tu zjavne ani neoveria, ci ma niekto toho zjedeneho viac alebo nie a utocia, ze ak chce niekto kritizovat, nech ukaze svoju robotu
13.05.2010
3k
12:57
Vlado-Gosamka > Mal by si mať zjedené toho viac, aby si vedel porovnávať a zistiť rozdiel medzi dobrým jedlom a týmto bufetom..
10.05.2010
jaro
14:54
kritika je dobra.. ale ked niekto sfukne druheho pracu ze je to uplne onicom kvoli tomu, ze si to mysli on a nepovie ani jednu vec co je na tom dobra.. vlastne mu tym uplne znechuti pracu a v prvom rade sluzbu Bohu.. tak by som sa nad tym zamyslel.. KRITIZUJME S LASKOU.. lenze to casto nedokazeme.. iba znechutime Bozich sluzobnikov aby konali to co Boh im dal na srdce.. NICIME Bozie dielo.. a to si asi ani neuvedomujete... ale je to tak.... chlapci: je to uplna PECKA cely ten album... pocuvam ho dookola...!! a este ma to nepreslo... ste sa riadne vysvyhli...:DD myslim ze to vase spojenie prinieslo obrovsky posun!!:DD texty ku mne velmi prehovorili... je to sila..:D ostante verne na jeho ceste a nadalej tvorte pre NEHO.. lebo vasa praca urcite prinasa ovocie..:D a nedajte sa odradit.. takymito kritikmi ..ktori nevedia povzbudit.. iba kritizovat .. a myslia si ze to je spravne.. filtrujte kritiku.. vzdy je nieco co sa da zlepsit.. ale hlavne je aby ste to vzdy robili uprimne pre NEHO.. vtedy to Boh pozehna.. a bude konat svoje dielo.. tesim sa z vas.. ze take nieco je na slovensku.. budte pozehnani!! je to fakt BOMBA album..:D
28.04.2010
Vlado - GosAmKa ...
12:41
vlado> musim byt skvely kuchar, aby som mohol v restauracii skritizovat jedlo?
28.04.2010
vlado
08:57
Kritizovat vie kazdy, ale ak by mal ukazat co sam urobil, utecie prec....

Konecne nieco co tu chybalo, chalani len tak dalej.
10.03.2010
janek
16:10
zaujimave... kym si navzajom mastime bruska a chvalime si nase \\\"dielka\\\", tak je vsetko OK, ale beda, ak sa niekto opovazi kritizovat - hned sa hlada dovod, ako ho umlcat... ale malokto sa zamysli nad tym, co kritik pise... skoda!
22.12.2009
Michal
13:12
Sorry, dvakrát meraj a raz rež. Trocha si ma ovplyvnil, Nestranný .... :)
V tej piesni je pravda, krásna pravda. Vďaka za Vašu tvorbu. Ste diamanty, ktoré treba obrúsiť. Odkaz od Vášho poslucháča.
22.12.2009
Michal Kontráš
13:05
Mrzí ma, že vždy sa nájdu ľudia čo vedia pošlapať aj tak vzácne výtvory ako tento ( že \"nestranný poslucháč\" & nemusitatotrapiť ) . Pozri, ty nevieš oceniť vnútorné bohatstvo tohto chlapca - Paľo. Napísal ti dosť obsiahlo a úprimne ako cíti vzťah s Bohom. Už toto hodnotím ako skvelý gól ! Ja som si jeho song dvkrát vypočul a pre mňa predstavuje takú menej strednú úroveň. Možno sa mu nevydaril, lenže hudbu má zmixovanú pekne. Tebe sa nepáči len spôsob podania textu od reperov. Keď si taký zbehnutý, vyadruj sa prosím ťa zrozumiteľne, ok ? Ten flow nám amatérom čítateľom sa pokús preložiť do slovenčiny a moje meno je Michal Kontráš. To pre prípad ak by si sa chcel aj so mnou hádať :) Píšem texty asi 6 rokov. Na zopakovanie uznávam, že chlapec Paľo nemá tesný kontakt so svojím autorom ( žije v Čechách ) a na piesni to aj vidieť. Prvoradou úlohou medzi spevákom a textárom je blízke umelecké priateľstvo. Spevák je aj herec, aj médium. Musí presvedčivo naplniť umelca dojmom až ku spokojnosti, že spevák vie skutočne podať umelcove dielo. Chlapče, myslím toho nestranného, nadviaž so svojím textárom tesnejší vzťah a uvidíš, tvoja tvorba sa vylepší. Nebude znieť gýčovito. v tomto má Nestanný poslucháč pravdu. Pre nestranného poslucháča : Bol by som rád, ak by si lepšie chápal o čo na Slovensku ide. Niekto niečo vytvorí a vždy sa nájde \"múdri\" ktorý krásne, hoci NEVYDARENÉ dielo pošlape. Si to ty, ktorý to spravil a mal by si sa Paľovi ospravedlniť ! Dvakrát rež a potom strihaj.
16.12.2009
14:29
Kultúru vnímam cca 7 rokov, 5 rokov do nej aktívne prispievam (snáď) - nie je to ale podstatné... Chcem povedať len to, že váš track nie je taký skvelý, ako sa zdá ľudom, ktorí si o tútu hudbu iba škrtli.
Nemienim sa chytať za slovíčka, nežil som nikdy "stoku", preto "nedissujem" a nepoužívam hip-hopové výrazy a nenosím hip-hopové oblečenie... (Fakt, že občas štrikovaný sveter a lá Kuša) :D Chápeš, dúfam... Som obyčajný chlapec, nežijem to, čo žije "správny hip-hoper", ale to, čo žije človek poznačený touto kultúrou.
Buď bude text ako dielo alebo ako lacný gýč zlepený slovesami.. vyber si sám, Adrem.
16.12.2009
Kuša
13:07
... ale aspoň som sa pobavil na tej vašej dišpute, kto sa ako oblieka a prečo. Rapper Kuša má aj tak najradšej pletené svetríky! :)

Nasledujúca stránka  Posledná stránka


Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: