Fórum k piesni
Gesto - Odvrhnutí22.06.2009
Pali
17:48
Ďakujeme všetkým, ktorí za nás hlasovali.
14.05.2009
janek
13:18
Dobra robota! Neviem, ci bol skor text, alebo hudba, ale v speve je citit velku snahu poukladat slabiky tak, aby to bolo v sulade s melodiou a celkom sa to aj dari (az na par malych zavahani nemam vyhrady! :) ). Tak, ci tak - je vidiet, ze text napisal niekto, kto ma cit pre slovencinu a zachoval stopu, co ma velmi tesi! :) Takze po dlhsej dobe zase raz piesen, ktoru mozem po textovej stranke pochvalit!

Tesi ma to! :) Dufam, ze aj dalsie vase skladbicky si drzia nasadenu latku...
21.04.2009
katarina
18:39
Pekna piesen a super kapela z Bijacoviec-mali sme tu cest vidiet ich live na festivale v Tuzine minuly rok.Tymto ich za cely zbor sv.Jakuba pozdravujem a dufam,ze si este tutu sympaticku kapelu budeme moct niekedy vypocut aj s ich novymi piesnami-na niektorom z dalsich festivalov.
17.04.2009
žužu
11:25
Stačí si vypočuť čo len 2 piesne tejto skupiny a zvyšok vás chytí okamžite. Táto pesnička človeku skutočne prehovorí do srdca a neraz dovedie k slzám,pretože je pravdivá! Odporúčam zadovážiť si ich prvé CD - je BOMBOVÉ!!!
Verná fanúšička z ich rodnej dedinky:):) ... aj v mene môjho priateľa (oni už vedia, že ide o nás)
! ! ! HLASUJTE HLASUJTE HLASUJTE ! ! !
Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: