Fórum k piesni
ADAM - Dary


Nasledujúca stránka  Posledná stránka

03.11.2011
pato
15:02
Poslal by mi niekto, ak to je možné , midi nahrávku piesne alebo noty. Ďakujem.
27.03.2009
palomako
13:37
ach jaj, zase dalsi tyypek...ceece -> NEMUSIM BYT SEFKUCHAR, ABY SOM VEDEL, ZE POLIEVKA JE PRESOLENA!!!, ale to sme tu uz pisali milionpaetstotisicxkrat, takze fakt uz dalej neriesim...

p.s. gratulujem k 1. miestu, makajte aj dalej na sebe ;)
23.03.2009
milanblasko
10:43
Vypočul som si skladbu viackrát, nevadí mi Ježiško, nevadia mi vo fóre spomínané drobnosti. Vadí mi len vysoká profesionalita kritizujúcich amatérov. Tešme sa, že tieto piesne niekto tvorí a spieva, lebo toto nie je o biznise a dokonalosťi, toto je o srdci a zanietenosti. A na záver, ja budem možno kritikom, ale až vtedy, ak si budem istý, že som lepší... Ahojte!
16.03.2009
giorgio
09:37
sice som skladbu nepocul, ale gratulujem vam.
16.03.2009
Štefan
06:41
Ďakujeme všetkým, ktorí hlasovali za našu skladbu...Príjemne sme prekvapení... :-)
16.03.2009
Hypo
00:48
Som úprimne rád, že "Ježiško" skončil na prvom mieste :)
13.03.2009
Hypo
12:37
Vlado, neide o tú Bratislavu. Myslel som to ironicky kvôli tomu, že Blava je najväčšie mesto a rátam, že keď niekto nadáva na sedlákov, musí byť z toho najväčšieho, čo tu máme. Je mi jedno, kto s kade je. Ide o celú podstatu. To, že pre niekoho je Ježiš Ježiško neznamená, že je sedliak, čo má na dvore hnoj. Inak, keď som o "Ježiškovi" porozprával na fare, tiež sa všetci smiali. Nuž darmo, kňazi sú sedláci a hudobní netoví kritici sú veľkomešťania podľa tých názorov.
Janek , áno, to máš pravdu, súhlasím. Avšak Ježiško normálnemu človeku vadiť nebude. Skús napísať lepší text..
13.03.2009
janek
10:34
Hypo - texty su postavene na slovickach a malickostiach! Prave tie rozhoduju, aky je vysledny efekt...
13.03.2009
Vlado - GosAmKa ...
10:04
Katka> vo Vasom pripade isto nikto nebude hladat gramaticku chybycku krasy, ale iste uznate, za gramatika by mala mat istu uroven, lebo ak uz mam problem precitat nejaky prispevok.... Hypo> vies, kazdy by sa tu mohol zacat branit stylom, ze keby nezacal ten druhy, ja tiez nie. O tom asi je nas zivot, ze mam zacat od seba a ukoncit konfrontacny ton ako prvy. No a ak posobim neobjektivne, to mi nelichoti, lebo sa o objektivitu snazim, no nejaky ten piatok poznam Teapacka alebo Janeka a ich styl vyjadrovania. To nie je obhajoba ani hanenie. No nikde necitam, ze by Teapack explicitne napisal, ze vsetci mimo BA su sedlaci, kdezto ty si bol velmi konkretny. Mohol tym kludne mysliet cloveka z New Yorku, ktory ma rodinny dom a na dvore vsetky zmienene komponenty. Ale pokial spravne hadam, Teapack to myslel komplet v prenesenom vyzname. A v ironii ste si rovni - ak mam byt objektivny, ako po mne ziadas. Ta debata o Jeziskovi ma silnu tendenciu zajst rychlo do neziaducich rozmerov - to je akoby som naschval ja pichol do osieho hniezda a zacal tu ako katolik obhajovat Mariansku tematiku. Logicky by som si koledoval o problem :) Skoda, ze si si vypichol z mojho prispevku len tu cast o Bratislave, ale ja som ozaj lokalpatriot - v tom dobrom slova zmysle. Nikdy som nerozlisoval, kto je odkial. Ale aky je.
13.03.2009
Hypo
09:32
A ešte niečo. Vlado, to s tým fórom ma dostalo, najmä to posledné, kde sa očividne obúvaš do môjho príspevku. Vadí ti, že som použil Bratislavu (totiž všade inde je asi podľa Teapacka sedláčina), ale to, že "teapack" tu nadáva do sedlákov, to je v pohode, hej ? Čo tak byť troška objektívny ?

Nasledujúca stránka  Posledná stránka


Tu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: