Článok sa páči 0 ľuďom, nepáči sa 0 ľuďom. Čo si myslíš ty? Páči sa mi Nepáči sa mi

Adrem a Kuša - Viac slobody

Adrem2.jpg
Adrem: „Posledné týždne som intenzívne cítil vnútorné pozvanie zapojiť sa do kampane na podporu referenda.

Keď teda prišla ponuka na skladbu, veľmi som neváhal, hoci som vedel, že pri jej realizácii budeme veľmi časovo obmedzení. Ak môžem urobiť niečo pre lepšiu a stabilnejšiu budúcnosť našich detí a Slovenskej republiky, je mojou kresťanskou a občianskou povinnosťou každú príležitosť na to využiť. Túto skladbu a moju účasť na referende vnímam ako takúto príležitosť. Ďakujem úprimne všetkým, ktorí sa na tomto projekte podieľali a dali doň svoj vklad v podobe času a talentu.“


Kuša: „Hlavnou témou je tretia otázka referenda a postoj, ktorý voči nej zaujímame my ako otcovia rodín. („Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samé nesúhlasia s obsahom vyučovania?“) Vo verejnej debate sa jej venovalo oveľa menej pozornosti než prvým dvom otázkam, čo je škoda. Medzi mnohými panuje nevedomosť, o čo v tejto otázke vôbec ide. Nejedná sa o pokus zakázať či zrušiť vyučovanie o sexe na školách."
Diskusia k článkuTu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: