Článok sa páči 3 ľuďom, nepáči sa 0 ľuďom. Čo si myslíš ty? Páči sa mi Nepáči sa mi

DJ Besiky má nový singel

http://gosamka.gospel.sk/photos/DJBesiky.jpg
DJ BESIKY má nový singel. Pridajte sa k nemu na Facebooku.

Marián, prichádzaš so skladbou LÁSKA JE DôLEŽITÁ. Je z tvojej autorskej dielne? Prečo si si pozval na spoluprácu práve Miriam Kušnierovú?

Áno, je to moja vlastná tvorba. Sám som si spravil hudobný podmaz, text, aj som sám do skladby rapoval. Spolupráca s Miriam vznikla náhodou, páčil sa mi jej vokálový prejav. Kamarát zo štúdia sa s ňou dobre poznal, tak mi ju dohodol na nahrávanie a spolupráca bola na svete.

Prečo si chcel textom skladby podčiarknúť, že láska je dôležitá? Máš pocit, že ľudia si jej dôlezitosť neuvedomujú?

Presne ako píšeš, text skladby sa nesie v duchu dôležitosti lásky v našich životoch, či už ide o lásku medzi mužom a ženou, medzi ľuďmi, rodinou... ale najmä láska nebeská je dôležitá, pretože keby jej nebolo, tak žiadnu lásku nepoznáme.

Akým spôsobom chceš dôležitosť nebeskej lásky odovzdať napríklad neveriacim ľuďom? Je v tomto texte pasáž, z ktorej by im to malo byť aspoň trochu zrejmé?

Áno, v pasáži v mojom rape , v ktorom hovorím „o ukáž mi láska...“ a tou láskou si každý predstaví svoje, neveriaci lásku medzi dvoma a veriaci lásku nebeskú, no keď sa aj neveriaci poriadne zamyslí nad textom, tak zistí, že sa v texte vraví o láske nebeskej.

Aká je budúcnosť muziky, akú tvoríš, na slovenskej kresťanskej scéne? Je priestor pre rap?

No ja si myslím, že je tu veľký priestor, mladá generácia rapom žije, žiaľ naša mládež počúva rap, kde sa veľa nadáva. A podľa mňa treba dať kultúru aj do tohto žánru. Je veľa kresťanských raperov, či v zahraničí alebo u nás. Ja som skôr producent ako raper. Ale do hudby dávam cele svoje srdce.

Ako sa dá osloviť mladá generácia, ktorá počúva rap a je nasiaknutá vulgarizmami?

No to je podľa mňa na každom jedincovi, k čomu inklinuje, čo chce počúvať, ja to nijako neovplyvním. Jedine ak ich oslovia texty bez vulgarizmu.
Diskusia k článkuTu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: