Článok sa páči 1 ľuďom, nepáči sa 0 ľuďom. Čo si myslíš ty? Páči sa mi Nepáči sa mi

Podľa Božej mapy - detské pesničky nielen pre dospelých

Crossroads3.jpg
Roman Dovala a hudobná skupina Crossroads z Banskej Bystrice nahrali hudobný album s názvom Podľa Božej mapy s podtitulom Detské pesničky nielen pre dospelých.


Čo na ňom nájdeme? Pôvodné detské kresťanské pesničky oblečené do šiat kvalitného a zaujímavého hudobného spracovania. Sú vhodné pre deti na detských besiedkach, na stretnutia dorastu, ale hlavne pre všetky mladé kresťanské rodiny na počúvanie doma či v aute.

Pesničky boli napísané ako hudobný doplnok k vyučovaniu rôznych biblických tém a nesú veľmi jasné a zásadné posolstvo o vzťahu Boha k nám i vzťahu nás ľudí - Božích detí k Bohu. Melódie sú chytľavé na prvé počutie a určite zaujmú nielen tých najmenších, ale i o kúsok dospelejšiu či staršiu generáciu. Na albume sa nachádza 15 skladieb s celkovou minutážou vyše 40 minút. Ukážky z nich s názvami Vtáča, Rybička, Modli sa, Učeníci, 6 zázračných dní... si môžete vypočuť a v elektronickej verzii zakúpiť prostredníctvom stránky http://ecavbb.sk/crossroads/cd/.

Crossroads

Niet pochýb, že je to nielen vhodný darček, ale i originálna kresťanská muzika a texty, jednoducho pesničky, ktoré môžu priniesť mnohé požehnanie. Pripravený je aj Spevník Podľa Božej mapy, kde sú znotované pesničky s akordmi a krátkymi zamysleniami pre deti k témam piesní.

„Spievajte Hospodinovi novú pieseň...!“

V prípade záujmu si CD Podľa Božej mapy objednajte vo vydavateľstve Tranoscius, a. s., Tranovského 1, 031 01 Liptovský Mikuláš, e-mail: odbyt@tranoscius.sk, tel. 044/552 63 43, alebo sa pýtajte na svojich farských úradoch. Cena za jedno CD je 6,- eur.

Sion


Diskusia k článkuTu je formulár, pomocou ktorého môžete nechať odkaz. HTML tagy nie sú podporované. Povinné je (samozrejme okrem odkazu) meno, e-mail a kód. Ďakujeme ;)
Meno:    E-mail:    Web:
O
d
k
a
z
captcha   Opíšte kód z obrázku: